| jipi99 a întrebat:

Sal TPU, am iphone 4s si am instalat viber.Cand dau sa intru in el si ii dau continue imi spune casasa ma duc innotificantions si sa-l activez.problema este ca nu stiu cum. imi poate explica cinev cum, am incercat pe help dar nu merge.
FUNDA

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

| valentino52 a răspuns:

Settings - Notifications si iti apare o lista intreaga cu programele care iti apar in notification center apesi pe program si ii dai on.

| jipi99 explică:

Dar nuimi apare on