| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am nevoie de parerea voastra(am un iphone 4).sa imi iau iphone 5 si sa il dau ala 4 lu maicamia, sa imi iau un s3 si sa-i dau iphonul meu la maicamea sau sa imi iau un note 2 si sa il tin ca tableta?

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un manual de gramatica!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai, saracul de tine. dilemele unui copil de bani gata...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma kuaye.tu nu vezi intrebarea. raspunzi sau mars?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca merita mai mult sa-ti iei un s3 happy eu d`ala am si e super ok...am avut si IPhone si nu mi-a placut...asa ca l-am vandut si mi-am luat un s3 big grin

| JensenB a răspuns:

Pastreaza Iphone4. Ce crezi, ca e mare diferenta intre 4 si 5?!
Unii oameni mor de foame sau au 8 milioane pe luna salariu si ce probleme ai tu, copil. Doamne, pune mana pe o carte.

| rafaell a răspuns:

Ce sa imi iau un bmw sau un maseratilaughing si 5 vile sau un BLOClaughing si 5 tablete sau 5 iphone 4s deci ce sa imi iau laughing?