| pitbullbulterier a întrebat:

Sal TPU, am o problema mi-am uitat parola de la telefon nu cea de la cartela, am un Vodafone smart mini si acum imi cere contul si parola de la contul de la google dar nici pe ala nul mai stiu.
Ma puteti ajuta cu ceva?

2 răspunsuri:
| Azian a răspuns:

Nu prea mai ai ce face! Contul de la google e legat prin adresa de mail, daca nu ai uitat parola de la contul tau de mail, intra pe el si verifica daca ai parola acolo! Incearca asa https://www.google.com/accounts/recovery/

| pitbullbulterier explică:

Iti multumesc ca ai vrut sa ma ajuti dar am rezolvat i-am resetat softu