| Simplu876 a întrebat:

Sal TPU am primit un telefon de la Romtelecom si mi-au zis sa raspund la o intrebare. "Daca ursoaica este in camara puiul ei unde este?".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca romtelecomul face asta. Mai ales cu o astfel de intrebare si nu din activitatea lor. Daca trebuie sa suni tu inapoi, sigur este ceva cu suprataxa. Nu primesti minute ci o factura de citeva (zeci de)milioane.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe-aproape.

Sau dacă nu: vorbește la telefon cu ursoaica prin rețeaua Romtelecom. big grin

| Scremer a răspuns:

Sigur ai primit de la ei vezi sa nu fie ceva vrajeala. Poate vroia sa faca unu o gluma nu cred ca cei de la romtelecom ar pune asemenea intrebari desi poate noa ai fost tu mai norocos dar eu n-am patit asa cevabig grin

| AtheistForever a răspuns:

Tin sa te anunt ca Romtelecom nu ar face asa ceva... probabil sunt niste vrajeli ieftine cumde altfel sunt si vrajelile de pe telefonul mobil!

| Simplu876 explică:

Nu ma o sunat inca 2 din bloc.

| Simplu876 explică:

Mio mai zis ca daca raspund corect imi da niste minunte

| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns:

Astea sunt pacaleli happy

| AMX1 a răspuns:

In camera cu ea! ce e asa de greu?

| AMX1 a răspuns:

In camera cu ea!