| Deriuss a întrebat:

Sal TPU, am să incep direct:am un telefon care are 1.5 memorie internă dar pe lângă asta mai are și 28.99 gb in phone storage si nu stiu cum să o activez...
Am vazut pe yt ca memoria aia chiar poate fi folosita dar nu inteleg nimic pentru ca este in chineză...in fine,ma puteti ajuta, nu prea le am eu cu telefoanele

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

Il poti restarta sau acea memorie este memorie de sistem care este folosita pentru a tine unele programe active. Daca telefonul este in chinezi si nu poate fi dat in limba Romana sau Engleza sunt sanse foarte mari sa fie fake.