| kupidon a întrebat:

Sal TPU.Am si eu o cartela de cosmote si am optiunea aceea cu 3000 de min 3000 de mesaje si 75 natioanele..cum o pot dezactiva? si la ce numar sa sun sau sa dau mesaj.Astept rasp urgent dau funda!

Răspuns Câştigător
| cole21 a răspuns:

*100# dai acolo unde e optiunea ca si cum ai vrea sa iti activezi si te intreaba daca vrei sa o dezactivezi

2 răspunsuri:
| Madut a răspuns:

Dezactivarea extraopţiunii
Poţi solicita dezactivarea extraopţiunii cu un apel gratuit la 1234 - Serviciul de Relaţii cu Clienţii COSMOTE. Dezactivarea se va aplica după expirarea perioadei de valabilitate de 1 lună (a extraopţiunii).

Chiar şi după ce ai solicitat dezactivarea extraopţiunii ai posibilitatea să o activezi din nou:
• dacă apelezi gratuit *100# sau 1234
sau
• dacă trimiţi un SMS fără text la numărul gratuit 375.

| henike a răspuns:

Pai suna la *100# si acolo o sa iti scria ceva