| Busy95 a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema big grin am un noklia 2760 si nu mi se vede pe ecran si numa cand ma duc cu el la lumina mi se vede da slab am intrebat pe cineva si mia sp ca se poate sa fie din luminiozitate big grin laughing ce-i aia nu stiu big grin am cautat prin telefon sa vad daca gasesc sa dau sa se vada mai bine da nu am gasit big grin pls cae ma poate ajuta laughing

1 răspuns:
| MarinelTimidul a răspuns:

Se scrie luminozitate nu "luminiozitate", cauta pe la setari la afisare