| kyongo a întrebat:

Sal TPU am si eu un telefon Samsung GT-C3520 l-am restartat din meniu si acum se aprinde si scrie doar numele telefonului dupa care se inchide singur si cateodata se aprinde singur cateodata nu Va rog sa ma ajutati MS

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate NU ai ce să-i faci acasă.
TREBUIE dus la un Service!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Service!

| bogboy101 a răspuns:

Dai setariile din fabrica doar prin cod numeric sau prin combinatii de taste.Nush sigur dar cauta pe net.Restetare de telefon... sau codurii secrete...

| kyongo explică:

Multumesc pentru ajutor am rezolvat-o la service era softu de vina