| gheorghesiatat a întrebat:

Am si o intrebare ce telefon credeti ca face pozele mai bune Iphone 4s sau Samsung galaxy s3?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Clar S3! iPhone5 Face poze mai bune decat S3, dar 4S Nu se compara!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| diclorofosfat a răspuns:

Mie imi par mai frumoase pozele la galaxy 3, dar daca vrei sa iti ei telefon doar pentru poze, mai bine ei ceva simplu+ un aparat de fotografiat.

| Karinutzakary a răspuns:

Eu zic ca acum poti sa le alegi pe amandoua, care crezi tu ca este mai frumos, ca daca iti doresti sa faci fotografii microscopice, exista accesori pentru asta. big grin
~~Ma bucur ca ti-am fost de ajutor~~

| catalinpintilei a răspuns:

S3 ul...