| gabrielul01 a întrebat:

SAl TPU am un iphone 3gs si e mana a ll-a si mie in colt sus la baterie nu imi apare cat la suta este incarcat pur si simplu arata de cat acea baterie! DE la cine l-am cumparat spunea ca este original desi nu da simptome ca nu ar fi original! Arata la fel ca unul si merge la fel ca unul cum fac sa apara langa baterie cat la suta este incarcata?

1 răspuns:
| Oanna_6725 a răspuns:

Te duci la Settings -> General -> Ussage si unde scrie Battery Percentage iti va arata ca e Off, da-l pe On.
Funda?