| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal TPU am un iphone 4 si are cont de iCloud nu este blocat numai ca este activat find my phone.Stiti cumva cum pot dezactiva find my phone am incercat sa apas pe stergere cont si dezactivare find my phone in acelasi timp si nu a mers alte solutii?

1 răspuns:
| MateescuParker a răspuns:

Salut, ceea mai buna solutie este, sa te duci la un service, de telefoane si sa-ti, reseteze, telefonul. Asa am facut eu cand am primit un iphone 5 happy Succes! Funda?