| nyteshade1797 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Gio si am bagat Android CM7 Slim 2.3.7.
Sistemul merge perfect, dar am o singura problema. Nu merge aplicatia de radio stock.
Nu vrea sa imi gaseasca frecventele.
Spuneti-mi daca exista o aplicatie care sa mearga doar cu castile ca antena, pentru ca nu am net pe tel.
Funda!

2 răspunsuri:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Cauta Sprite sau Sprit radio. oricum. in locul tau as cauta un CM10. sau CM9. bafta

| nyteshade1797 explică (pentru AlexandruGeorgeNita):

Am avut CM9 si imi dadea foarte multe buguri. Nu prea mi-a placut. Oricum, si cu CM7 tel meu se simte ca un ICS pentru ca am Holo Launcher si Holo Locker. big grin