| andy14 a întrebat:

Sal TPU am un Samsung galaxy s advence si am aflat azi ca pot sa fac update la android de la 2.3.6 la o noua versiune prin Samsung kies si mi-e frica sa nu esueza sunt sanse mari sa esueze? Daca esueaza garantia acopera? FUNDA am nevoie de ajutor

7 răspunsuri:
| lostsoul4ever a răspuns:

Am si eu tot Samsung galaxy s advence o sa il duc la un operator sa vad daca poate ei sa il schimbe fara sa faca vreo minunehappy

| andy14 explică (pentru lostsoul4ever):

Adica si tie ti-a esuat?

| andy14 explică (pentru lostsoul4ever):

Eu vreau sa fac prin Samsung kies

| lostsoul4ever a răspuns (pentru andy14):

Dul si tu la cosmote sau altundeva unde se pricep ca faci vreo minune si tot acolo ajungi cu el happy

| andy14 explică (pentru lostsoul4ever):

Mi-a zis cineva ca daca esueaza pot sa-l fac cu kies sau dace esueaza si n-am ce sa fac ma despagubeste garantia e adevarat?

| andy14 explică (pentru lostsoul4ever):

Faza e ca am dat sa fac upgrade la tel si cand s-a descarcat firewar nu aveam baterie si atunci m-am oprit poate sa aiba ceva?