| djandrei a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si am o problema cu el. De ce mi se incalzeste mereu cand mi Wifi pornit. De multe ori mi se incalzeste foarte tare si se restarteaza. Si asta se intampla numa cand am Wifi pornit si stau pe net in rest nu am treaba cu el. De Ce? Funda + Vot. Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Posibil sa fie din placa wifi, sa inceapa sa se dezlipeasca de pe placa de baza.Cel mai bine il duci la un service.

| djandrei explică (pentru AllinaDaniella):

Da dar problema ii ca se incalzeste foarte tare in partea de sus a telefonului unde ii camera. si acolo se afla procesorul. nu stiu sigur daca ii de la placa wifi.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru djandrei):

Ti-am zis, du-te la un gsm cu el sa ti-l verifice.Sa nu te trezesti odata cu el decedat.