| Anonymus3000 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy ace plus si azi s-a jucat sora mea cu el. A incercat sa deseneze codu ala de deblocare dar nu a reusit si din cauza ca a incercat de prea multe ori s-a blocat de tot si acum imi cere contul google pe care nu il mai stiu. Cum fac sa deblochez telefonul. Contul google nu prea mai am cum sa il aflu. Va rog ajutor Dau funda promit

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Salut!
Fa-ti un nou cont astfel vei reusi sa navighezi din nou pe el! :)
http://www.youtube.com/watch?v=erPWQtgPJe0

Răspuns utilizator avertizat