| iflroin1999 a întrebat:

AM un telefon vidafone smart 2 si as vrea sa stiu unde gasesc cardul in telefon pentru ca defiecare data cand iau melodii din calculator in telefon ele se pun in memoria telefonului iar cardul este aproape gol si vreau sa le pun in card.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta la Fisierele mele.

| iflroin1999 explică (pentru darrio2007):

Nu am niciun fisier care sa se numeasca asa

| darrio2007 a răspuns (pentru iflroin1999):

Atunci tu unde cauti muzica, poze, etc?

| iflroin1999 explică (pentru darrio2007):

Poze la galerie si muzica la manager fisiere notification

| darrio2007 a răspuns (pentru iflroin1999):

Cauta la manager fisiere si vezi daca poti muta muzica din telefon pe card.Ma mira totusi ca la telefonul meu muzica si pozele se salveaza automat in card. Fara sa modific eu nimic.

| iflroin1999 explică (pentru darrio2007):

Si cum se numeste fisierul unde trebuie sa se afle cardul?

| iflroin1999 explică (pentru darrio2007):

Si cum se numeste fisieru in care se afla cardul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut cardul de meorie unele telefoane il au lingă cartela sim, deci scoti capacul telefonului, și bateria si dai de card, dar pentru mai multe explicatii vezi manualul lui de prezentare.

| iflroin1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu la asta ma refeream ca stiam unde se afla asa ma refeream unde il gasesc in interiorul telefonului in ce fisier sa uunde naibi se afla

| g3p3to0 a răspuns:

Se afla in fisierele mele ...sau in musi (melodii) sau melodiile s mai pot afla in fisierul pe care leai pus in card.