| iflroin1999 a întrebat:

am un telefon Vodafone smart 2 si as vrea sa stiu unde gasesc cardul de memorie in telefon. Pentru ca de fiecare data cand iau muzica din calculator in telefon cu cablu de date melodiile se pun in memoria telefonului si as vrea sa stiu cum anibi le pun pe cartela SD pentru ca jocurile cand le instalez se pun direct pe cartela SD pentru ca n-am memorie ca sa le pun pe telefon insa melodiile se pun pe telefon iar pe card am doar jocuri si mai am 1 G si ceva liber. VA ROG spuneti-mi CUM SA PUN MELODIILE PE CARD, DACA PUTETI SAMI SPUNETI CUM PUN IS POZELE AR FI BINE VA ROG MULT DE TOT! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Xela90 a răspuns:

Craciun fericit cardul de memorie gasesti de la orice magazin de telefoane il intrebi pe operatorul imi trebuie card de memorie pentru telefonul Vodafone smart 2 si el iti da sau te duci la magazinul de unde ai luat telefonul si dumnealui it va da. craciun fericit. si cardul de memorie nu are suficient gb sau kb pentru ca tu ai umplut memoria nu mai ai ce face ori iti iei alt card de gb sau kb mai multa memorie de 8 10 sau 15gb sau kb ori iti mai stergi din el ciao craciun fericit.

| iflroin1999 explică (pentru Xela90):

Am card de 2 GB iar miber am 1, 45GB cum naibi sa n-am memorie ca sa pun pe card