| iflroin1999 a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart 2 si ma tine bateria cam o saptamana daca nu-l prea folosesc, insa daca activez netul bateria se descarca foarte repede. Stiti cum as putea face sa ma tine bateria mai mult cand activez netul? PLZZ RASPUNS DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Nu poti sa ii faci cam nimic eventual sa ii instalezi aplicatia 2x battery de pe google play ce-a pe care o am si eu si te va ajuta radical.In al doilea rand du-te la setari la wirelles si retele la retele mobile si ai acolo numai retele 2g bifezi si va economisi bateria dar numai ca vei avea net la viteza 2g

2 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Dai luminoitatea mai mica!

| iflroin1999 explică (pentru bassmusic):

Luminozitatea e jos de tot