| Ovidiutzul19 a întrebat:

As vrea sa va intreb cat costa sa repari o casca.Deci povestea incepe de la scola cand un coleg am vrut sa imi ia telu si eu cand am vrut sa mi-l iau inapoi i-am apucat casca si i-am rupt un fir in capatul unei casti.E daca aia s-ar lipi ar functiona iar casca.Intrebarea me este:Stiti un magazin care repara casti de telefon si dacapute-ti sa imi spune-ti si cat costa va rog? Dau funda aceluia care imi da un raspuns corect.Si daca stii un magazing care repararea sa fie ieftina

P.S.:Nu dau eu totul o sa dam amandoi si eu si el doar vreau sa stiu cat costa.Si scuza-ti categoria daca nu e buna.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde locuiesti(oras, judet) si te ajut

| Ovidiutzul19 explică:

Oras Iasi Judet Iasi