| AlexrAul456 a întrebat:

De ce mi se duce asa repede bateria la telefon? Am un S3 mini,nu am nimic deschis,nimic nu ruleaza in backround, am instalat Battery Doctor dar mie tot repede mi se duce bateria.Mi se duce un procent la 8-9 minute (in stand -by). Cand ma joc nici nu mai zic ca mi se duce un procent la 2 min.Cum as putea creste durata de viata a bateriei?

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sterge-ti tampenia aia de bactery doctor ca n-are cum sa te ajute.
Iti tii oprite wi-fi, bluetooth gps, etc?

| AlexrAul456 explică (pentru LTAA):

Le tin oprite, normal.

| OnTriss a răspuns:

De cat timp ai telefonul? Ai putea sa incerci sa cumperi alta baterie

| AlexrAul456 explică (pentru OnTriss):

De 3 luni.N-are rost sa iau alta baterie.

| andreirock54 a răspuns:

Debinde de capacitatea bateriei si de vechimea acesteia. Propunere: cunparati alta baterie.