| Just4Dragos a întrebat:

De curand mi-am cumpara Samsung galaxy ace 5830s si aveam versiunea la android 2.3.3 si am schimbat'o in 4.2.2 Jelly Bean am urmat in tocmai pasi de pe youtube, iar cand s-a dat singur reboot la telefon nu mi se mai deschide deloc apas pe butonu de pornire nu se intampla nimic ca si cum nu as avea baterie daca puteti sa ma ajutati va rog din tot sufletu! dragos_hangan009 e id'u meu de mess daca puteti sa imi dati mai multe detalii!

5 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Probabil a intervenit o eroare in momentul instalarii, mergi la un magazinul de unde l-ai cumparat

| Just4Dragos explică (pentru justyoung9):

L'am primit de la un var... si la un centru GSM unde l'am dus mi-a spus ca nu se mai poate rep... nu stiu ce sa cred

| justyoung9 a răspuns (pentru Just4Dragos):

Incearca la alt service(dupa parerea mea, incearca la 3 service-uri GSM si daca dupa cele 3 incercari, nu merge atunci asta e!)

| Just4Dragos explică:

Si unde l'am dus mi-a spus ca nu se mai poate repara crying

| MihaitzaM a răspuns:

Un coleg a facut acelasi lucru cu galaxy fit. Mai fa asta inca odata, daca nu merge du-te la un service sa ti-l repare, dar cred ca o sa o faca pe bani ca o data cu asta ti se duce si garantia.