| Just4Dragos a întrebat:

De curand mi-am cumpara Samsung galaxy ace 5830s si aveam versiunea la android 2.3.3 si am schimbat'o in 4.2.2 Jelly Bean am urmat in tocmai pasi de pe youtube, iar cand s-a dat singur reboot la telefon nu mi se mai deschide deloc apas pe butonu de pornire nu se intampla nimic ca si cum nu as avea baterie daca puteti sa maaaaa ajutati va rog din tot sufletu!

Răspuns Câştigător
| GrigoRee94 a răspuns:

Cotacteaza-ma pe skype sau eventual in PM si vorbim mai multe! Skypeul este in PM