| Narcis_Puiu_2000 a întrebat:

Deci am internet la abonament de la Orange ( am un router cu o cartela ), de o luna am viteza foarte slaba, inainte imi mergea foarte repede, dar acuma i-mi merge incet chiar si daca am platit factura de la internet si cand sun de pe cartela sa vad cat trafic de internet mai am imi spune ca mai am GB si nu i-am consumat... ma poate ajuta cineva? de ce am viteza asa de slaba sad

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat pentru verificarea situatiei abonamentului tau.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Pufoshenie1234567 a răspuns:

Mi se intampla si mie