| Marian2013 a întrebat:

Sal TPU. Dintre telefoanele allviwe x1 extreme si Samsung galaxy s4 ce a-ti alege? Si cam cat credeti ca se va face pretul lui Samsung galaxy s5 pe eMAG de black friday?

Răspuns Câştigător
| Mihai895 a răspuns:

Salut...eu as alege s4.
De black friday cred ca se va face aproximativ 17 milioane s5-ul.

3 răspunsuri:
| Barbalata_Emi_1998 a răspuns:

Sall la black friday daca vrei sa-ti iei s5 se face cam reducere de jumatate de pret pentru ca lumea nu are asa de multi bani si daca nu se face jumatate iti iei s4 e si el bun ca are android 4.4.4 dar oricum eu am dat doar cu parerea

| Barbalata_Emi_1998 a răspuns:

Samsung galaxy s5 se face reducere de 40-50% sau iphone 4 sau iphone 5

| mgtow a răspuns:

Nici unul din ele nu sant bune, mai bine un Sony.