| mikynelu a întrebat:

.ma poate ajuta cineva, am un Samsung Galaxy Young 2 si nu ma descurc...cum pot sa adaug o imagine-melodie unui contact sau cum sa adaug un contact la un grup?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hello. De regula ca sa poti aduga imagine sau sunet personalizat unui smarphone Samsung trebuie sa treci numarul respectiv pe " Dispozitiv"... daca il treci pe dispozitiv acolo poti pune poza si sunet personalizat...

| mikynelu explică (pentru SuperGirl122222222222):

Deci il trec de pe memoria cartelei in memoria telefonului? Il copiez sau il mut de tot?

| SuperGirl122222222222 a răspuns (pentru mikynelu):

Da.Odata ce numarul e trecut in memoria dispozitivului...Acolo la numar dai editare.ai iti apare sa pui sunet. Ai poza.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat