| iflroin1999 a întrebat:

rezin asupra aceleas intrebari. cand iau melodii din calucaltor in telefon ele nu mi se pun pe card si in memoria telefonului iar cardul este aproape gol. Deci cum pot face sa pun melodiile pe card? dau funda plzz!

1 răspuns:
| OwlFeather18825 a răspuns:

Pai daca ai cititor de carduri in unitate pune cardul acolo. Daca nu, iti poti cumara un cititor de carduri extern. Sau alta varianta, daca telefonul tau e Nokia poti sa instalezi aplicatia Nokia PC Suite.