| Edyshk2013 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Samsung galaxy s4, cu abonament, de la cosmote si anume dubleazamagia.

Se poate cumpara un samsug galaxy s4 cu 700 lei bani in mana+ abonament 8, 8 euro la ei(imi expira contractul cu cei de la Vodafone si de asta) un 700 lei si 13 euro abonament pe luna?

Se poate?

Răspuns Câştigător
| MarianAlex112 a răspuns:

Nu nu poti cu 700 lei il poti lua la abonament de 30E pe luna. funda

4 răspunsuri:
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Nu... abonamentele sunt foarte mari... ca sa cumperi la un abonament de 8 euro vei da putin peste 1700 RON (17 milioane lei vechi) si la 13 euro probabil in jur de 15 milioane vechi.

Am vrut eu sa-mi cumpar un Iphone 5 sau 5s la abonamente mai mici si mi-au explicat ca la abonamente mici pretul telefonului scade foarte putin. (din pretul lui la liber)

| Edyshk2013 explică (pentru PirvulescuCosmin):

Www.dubleazamagia.ro cautati aici, si lamuriti-va eu acolo am vazut, am fost si la ei in magazin de la mine in oras.Si la fel mi-au zis 700 lei bani in mana+ 13 euro sau 8, 8 euro depinde de preferinte abonament, daca dau 8, 8 euro as cam dat 8-9 mil asa mi-au zis ei!

| PirvulescuCosmin a răspuns (pentru Edyshk2013):

Nu ai inteles. Sunt mai multe abonamente intr-unu singur... cum ar fi: net + telefonie + abonament pe telefon + televiziune... nu iti poti face doar un abonament de 8 euro (clasic, doar abonament) si sa-ti iei Samsung S4. Eu am vrut sa iau Iphone 5 sau 5s la abonament clasic si la abonament de 8 euro dadeam intre 28 sau 26 de milioane (in functie de punctele avute la abonament).

| Edyshk2013 explică (pentru PirvulescuCosmin):

Si daca am 700 de puncte?