| CaPoNe95 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca pot sa convertesc aplicatii si jocuri de android pentru windows phone si ce program mi-ar trebui! Daca nu merge as vrea sa imi ziceti si mie mai multe chestii pe care le pot face cu el si multe smecherii! Si mai vreau sa stiu ce program mi-ar trebui ca sa pot vedea filme pe el, nu pot vedea decat pe youtube! daca vreau sa vad altceva imi zice ca imi trebuie Adobe flash player si nu am cum sa il descarc! Am un Nokia lumnia 710! multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu nu poti converti aplicatii compatibile doar cu un sistem de operare