| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Sal
Vreau sa mi recomandați și mie niște telefoane pe care credeți ca ar trebui sa dau maxim 1500 lei, dau fundă ????

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite aici bijuterie:
https://www.emag.ro/......DTN2CHBBM/

| Bondarel99 a răspuns:

Si eu voiam sa zic A8 dar trebuia sa il iei zilele trecute ca era 1200 lei laughing Poate se mai ieftineste.

| Cataaaaaaliiiiinnnn explică (pentru Bondarel99):

Ești mai prost ca ma ta

| Bondarel99 a răspuns (pentru Cataaaaaaliiiiinnnn):

Ai dreptate, noi suntem prosti ca iti raspundem la aceleasi intrebari cretine pe care le pui a mia oara.

| Bogdan70001 a răspuns:

Aoleo cand aud de A8 imi vine rau.Este una dintre cele mai mari tepe marca Samsung.La 1.500 lei mai pune 100 lei si iti iei Xiaomi Pocophone F1, care se pisa si pe S9/S9+