| florinfab a întrebat:

Sall all! Ati avut Samsung Galaxy SIII? cum vi se pare? merita cumparat sau nu?
funda celui care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Eu am un Samsung Galaxy S3 de vreo trei-patru luni, nu mai ştiu exact cât timp a trecut.

Pot să-ţi spun că este un telefon foarte bun, m-am obişnuit cu dimensiunea lui chiar dacă la început mi s-a părut puţin incomod.

Nu am întâmpinat nicio problemă până în acest moment. Are foarte multe aplicaţii, este performant, imaginile sunt de calitate iar jocurile merg perfect.

Nu îţi recomand Iphone-ul deoarece mulţi colegi de-ai mei au avut Iphone 5 şi Iphone 4 şi nu prea au fost încântaţi. Majoritatea l-au schimbat cu un Samsung Galaxy S2, S3 sau S4.

Pa-pa.

| florinfab explică (pentru Hydrangeaceae):

L-am cumparat si ai dreptate! il am doar de 5ore si am descarcat o multime de aplicatii, jocuri si sunt belea... cel mai tare lucru la tel este ca aplicatiile/jocurile sunt gratis! vi-l recomand tuturor!

5 răspunsuri:
| justsummer a răspuns:

Mie personal SIII mi se pare un telefon destul de incomod din cauza dimensiunilor mai ales pentru o fata. Ca si performante tehnice e placut sa te joci cu el si se misca repede. Te-ai gandit la un lumia 920 sau poate la un iphone 5?

| florinfab explică (pentru justsummer):

Am avut de ales dintre iphone 4 si galaxy s3

| justsummer a răspuns (pentru florinfab):

Am avut sIII si fata fiind nu prea aveam unde sa-l tin. O problema la iphone 4 ar fi sistemul de operare pentru ca nu ofera atat de multe aplicatii ca androidul.

| CristiPalidu a răspuns:

Mai bine un Note II sau S4