| krysty96 a întrebat:

Sall all baietii si fetele! am si eu o intrebare ( o mica problema) mi-am luat astazi o cartela cosmote am introdus-o in tel apoi mi-a cerut codul pin... dupa ce am introdus codul pin mai mi-a ceru inca o parola ....introduceti parola subvenitii! ce parola trebuie sa introduc va rog frum sa ma ajutati dau funda ..multumesc!

3 răspunsuri:
| AlexandruRares a răspuns:

Asta e chiar ciudat
Sfatul meu suna la un operator cosmote
12345 asta e numarul

| Giuchici_Maria_1972 a răspuns:

Chiar ciudat da scrie pe cartela big grin

| krysty96 explică:

Am rezolvat nu era decodat telu sh de aia oricum multumeskk va dau funda la aman2 rasp multam frum oricumwinking