| Robieski a întrebat:

Sall all! CUm pot afla cine ma suna cu numar ascus pe telefon? Am un Samsung galaxy trend lite happy... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ar fi o modalitate, dar este foarte greu. Trebuie sa creezi un numar VoIp, si sa redirectionezi apelurile catre el, numai asa ii poti afla numarul de telefon. Sau...varianta a 2-a, suni la politie sa-ti urmareasca numarul de telefon laughing

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Te rog nu te mai stresa cine este apelantul care te tot streseaza cu apeluri private, nu este foarte usor sa-i depistezi numarul. Foloseste aceasta aplciatie : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=ro
si blocheaza-l din blacklist cel mai usor sa sune cat doreste dupa aia! happy
Bft! happy

| Robieski explică (pentru Jipa95):

Dar eu as vrea sa-i aflu numarul...Din 2 motive:
1. Ma mananca curiozitatea rolling on the floor
2. Vreau sa; l sun si eu cu nr ascus ca sa vada ce incomod e uneori... laughing

| Robieski explică (pentru Jipa95):

Ok mersi happy

| Jipa95 a răspuns (pentru Robieski):

Ar fi o modalitate, dar este foarte greu. Trebuie sa creezi un numar VoIp, si sa redirectionezi apelurile catre el, numai asa ii poti afla numarul de telefon. Sau...varianta a 2-a, suni la politie sa-ti urmareasca numarul de telefon laughing

| Boracay a răspuns:

TrueCaller happy O gasesti pe Magazin Play. Succes.

| Robieski explică (pentru Boracay):

Cum pot afla eu cu ajutorul acestei aplicatii TrueCaller cine ma suna cu nr ascuns?