| Patr1c1a990 a întrebat:

Sall! Am nevoie de niste jocuri pentru. android faine...am galaxy s2 mini cu android de 2.3.6!

Răspuns Câştigător
| baterie777 a răspuns:

Nu te lasa atras de toate site-urile cu jocuri pentru android. Nu se stie ce virusi sau alte chestii rele poti gasi. Mai bine intra de pe telefon pe Magazin Play (Google Play, Android Market sau cum se cheama la tine) si descarca de'acolo. Vei gasi foarte multe jocuri faine, sigure, compatibile si bune, perfecte pentru telefonul tau.

4 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Pai uite-te in play store..sau magazin play..sunt o multime de jocuri si toate merg. funda?

| CatozAkuma a răspuns:

IStun2,SubwaySurfers,TempleRun,TempleRun2,AgentDash.

| Awesoman a răspuns:

Hm. confused
Uite aici o lista :
Pocket Legends, Arcane Legends, The Dark Knight Rises, Doodle JUmp, Pou, Monster X, Monster Galaxy, Zenonia 5, Zenonia 4, Minecraft PE.

Iti pot da si un site de unde sa iei orice joc gratis.
Se numeste Aptoide. Daca esti fan minecraft, instaleaza asta Pocket Inv Editor, iti va da orice vrei. big grin

Funda?

| Forex a răspuns:

Intra aici si gasesti de care doresti tu!
http://www.mobileheart.com/......Games.aspx