| Skypee a întrebat:

Sall, am o cartela de Orange si mi-am pus atunci cand ma suna cineva dupa o perioada mi se aude vocea si spune ce am inregistrat eu atunci.Cred ca am sunat la 555 ca sa pun optiunea asta.Intrebarea este cum o scot sa nu mi se mai aude vocea in loc de casuta vocala?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru modificarea mesajului inregistrat, iti recomandam sa apelezi numarul scurt 555 si sa apesi tasta 2 din Meniul Principal.
O zi buna,
Orange Helper

| Skypee explică (pentru OrangeHelper):

Eu nu vreau sa il modific. Vreau sa nu mai fie, sa fie ca la inceput casuta vocala.Cum pot dezactiva mesajul vocal inregistrat? Multumesc anticipat

1 răspuns: