| Ad3linINTREABA a întrebat:

Sall am o intrebare :

Nu stiu ce telefon sa imi iau Samsung Galaxy fit sau Galaxy mini2?

ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy mini 2 S6500, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3726&idPhone2=3883

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Galaxy Mini e mult mai bun. Dar oricum ar fi nu aș da atâția bani pe ele happy

| Latinmoon a răspuns:

Galaxy mini2 este mai popular, pe cant sansung galxu fit are camera de 5 mp.
Eu am o prietena care are Samsung fit si e super multumita de el, daca ar fi sa aleg asi alege Samsung galaxi fit pentru camera pentru ca ador sa fac poze iar pentru sistemul de operare ceva mai nou asi alege Galaxy mini2.
Acum conteaza care iti place tie mai mult nu noua!winking
Good luck! :* love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este mai bun Galaxy mini2.
Te pup!

| Lionsgate a răspuns:

Galacti fit iti recomand ee foarte bun si are un procesor de invidiat.

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Galaxy mini 2! e prea bun il am de 1 luna si sunt multumit big grinifuzor bun versiunea androidului este buna si face bine pozele + ca poti juca si temple run 2 1

| HeiligKreuz a răspuns:

Galaxy Mini 2
Am si eu unul si sunt multumit de el.Are memoria interna mai mare, procesor mai bun, rezolutie mai mare.Camera cica are avea 5 mp (la Galaxy Fit) dar mie mi se pare ceva foarte apropiat de VGA.

| Z13ENT a răspuns:

Parerea mea e ca galaxy mini 2 e mai bun.are un procesor si rami mai mult fata de galaxy fit deci ruleaza mai bine

| beatrice049 a răspuns:

Galaxy Mini 2
Este mult mai bun