| ReVeRs a întrebat:

Sall am o problema cu un Samsung Windows phone.l-am scapat in apa acum 2 saptamani dupa l-am lasat la uscat a2a zi nu avea nimic. Acum dintr-o data nu mai imi merge m-i s-a stins dintr-o data am incercat sa il aprind a mai mers o zi dupa nu a mai mers de loc incerc sa il aprind se aprinde dar se stinge imediat ..de la ce poate fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi soft-u happy

| andruala a răspuns:

Probabil au ruginit unele piese din el de la apa... Daca l-ai fi dus atunci la un service s-ar fi rezolvat problema la un pret de 10-20 lei...
Poti incerca si acum sa te duci la service. Poate inca mai ai o sansa.