| RoDanny a întrebat:

Sall am o problema. Vreau sa-mi descarc de pe telefon niste poze, si cand bag cablul imi arata ca telefonul se incarca si nu-mi apare nimic in legatura cu pozele ( pe desktop ). Ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| PauliucIuli a răspuns:

Daca ai android atunci cand bagi cablul trebuie sa iti arate,, Stocare masiva USB,, si trebuie sa fai pe Activați stocare USB
Daca nu merge nu ii bun cablul sau iti trebuie driverul telefonului

PS: Poti folosi airdroid daca ai telefonul conectat la reteaua la care ai si calculatorul.

| diecesca a răspuns:

Pai deschide fișierul unde vrei să le muți după acea mergi în desktop sau unde ai pozele da clic dreapta apăsa copy după acea du-te pe fișierul unde vrei să le muți da clic dreapta și paste.Dar să deschizi fișierul telefonului tău nu altul. Dacă nu îți apare cumpărați alt cablu de date. Sper ca te-am ajutat