| Shelelubu a întrebat:

Sall. Am si eu o intrebare de curand mi-am luat un iphone 3 g la mana a doua.Dar cand am vrut sa trasfer ceva de pe PC pe
iphone. (de exemplu muzica) prin `itunes` se bloca mereu la finalizare sincronizare ( si am incercat de mai multe ori, dar tot la fel ) ce sa fac ca sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| Shelelubu explică:

Versiunea 10.1 nu prea mai este compatibila cu 4.2.1, ar trebui sa-i faci un update la iOs, dar mai bine du-l la un specialist.

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Ai descarcat iTunes-ul pentru versiunea ta de windows [32/64 bit]?
Esti sigur ca se potriveste cu iOs-ul [versiunea telefonului]?

| Shelelubu explică (pentru snzpaul):

Dam am descarcat versiune mea de windows adica 64 bit si pentru ios 4.2.1 am citit pe net ca versiunea potrivita de itunes este 10.1

| Shelelubu explică (pentru Shelelubu):

Versiunea 10.1 nu prea mai este compatibila cu 4.2.1, ar trebui sa-i faci un update la iOs, dar mai bine du-l la un specialist.

| Shelelubu explică:

Da am descarcat versiunea mea de windows 64 bit si am citit pe net ca pentru ios 4.2.1 se potriveste 10.1