| Allexu_Allex_1994 a întrebat:

Sall am si eu un telefon Allview a 4 you luat nou din magazin l-am folosit timp de 2 luni dupa care l-am desfacut sa ma uit in el si l-am asamblat la loc cand l-am aprins am avut parte de o surpriza foarte mare el se aprinde alb si nu stiu exact din ce cauza

6 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca l-ai desfacut, ai pierdut garantia. De ce l-ai desfacut in primul rand, daca nu ai avut nici un motiv. Mai desfa-l odata si uitate bine sa nu fi pus vreo piesa aiurea.

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Probabil e de la ecran, încearcă să scoți iar mufa de la ecran ( aia subțire cu o foaie de hârtie) și Pune-o înapoi și sa fie bine fixată

| Allexu_Allex_1994 explică (pentru Balan_Andrei_1994):

Am incercat de mai multe ori si degeaba tot la fel

| Allexu_Allex_1994 explică (pentru Balan_Andrei_1994):

Acum am alta problema am un eboda easy dual sim si am uitat parola de securitate vreo idee ceva sa.l pot face am fost cu el si la gsm si degeaba
cand vreau sa.l conectez la pc ami cere parola aia idioata si nu o mai stiu a lui era 0000
a mea nu o mai stiu

| MinivaGSM a răspuns:

Cel mai probabil ai spart display-ul (partea care afiseaza imaginile). Te va costa piesa undeva la 50 RON, cu un montaj de 30-40 RON.

Vezi aici https://www.minivagsm.ro/

O seara frumoasa!