| CMarian a întrebat:

Sall!
Am si eu un telefon Samsung galaxy gio s5560 cu android si mi-a activat frog enjoy cu webnwalk si nu merge netu am incercat de nenumarate ori cu tot felul de setari dar tot nu-i dau de capat ce sa fac?
CARE IS SETARILE?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai primit mesaj cu setarile? Si eu am patit asta si le-am facut manual de aici
http://cosmoteromania.custhelp.com/......27n%27walk

| CMarian explică (pentru Bondarel99):

Le-am facut si pe astea le-am incercat cred ca pe toate nu merge

| Bondarel99 a răspuns:

Pai ai intrat la setarile internetului si setarile telefonului? Te-ai asigurat ca ai setat peste tot profilul webnwalk?

| alextz99 a răspuns:

Ar fi mai bine sa suni operatoru de la cosmote el iti va trimite niste setari speciale pentru tel tau le vei primi sub forma de meaj apoi deschizi mesaju si salvezi setarile

| Tudor_Bordeianu_1994 a răspuns:

Da fix.
n-aveti habar de nimic
intri asa
Setari->Setari Retea Mobila->Si bifeaza casuta cu Utilizare pachete de date
asa ar trebui sa iti mearga
bafta