| ReVeRs a întrebat:

Sall am un iphone 5 l`am scapat pe jos(DE MAI MULTE ORI) si nu imi mai merge touch`u. Cat m-ar costa sa il fac? cu tot cu manopera FUNDA

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Nici vorba 500 maxim cu tot cu manopera la service de telefoane. Dar nu la "dealer autorizat Apple" care de fapt nici nu exista in Romania e teapa. Acolo si o folie de 30 lei e 150 lei.

1 răspuns:
| GFStep a răspuns:

Sincer? peste 1000 de lei, te-a mancat undeva sa-ti iei icephone.

| valentino52 a răspuns (pentru GFStep):

Nici vorba 500 maxim cu tot cu manopera la service de telefoane. Dar nu la "dealer autorizat Apple" care de fapt nici nu exista in Romania e teapa. Acolo si o folie de 30 lei e 150 lei.