| kegrtteger a întrebat:

Sall am un joc pe tableta numit Earn to Die Lite si de cate ori trec de primul lvl îmi arata Deșertul Dash si pot da pe meniu sau garaj iar ambele ma da de la inceput.Deci ce trebuie sa fac sa trec mai departe?

Răspuns Câştigător
| SilentStorm a răspuns:

Jocul este varianta demo si te lasa sa joci pana ce termini primul lvl.Ca sa poti sa joci nelimitat trebuie sa iti iei versiunea full.Pe aceasta ori o cumperi de pe Google Play ori il cauti pe net si il pui pe tableta cu stick sau cablu de date. Funda?