| Alexytzu a întrebat:

Sall.Am un Nokia Lumia 520.Am facut cont PE windows phone dar cand dau pe magazine sa downloaadez app sau joc imi zice k trb configurata familia mea.

AJUTOR

Răspuns Câştigător
| Kat123456 a răspuns:

Și eu am pățit la fel prima dată. E din cauza faptului că ai pus o vârstă sub 18 ani. Fie intrii pe site-ul celor de la Windows și creezi un cont pentru familia ta ca să le poți descărca, fie dai o revenire la date din fabrică și atunci contul se va șterge și poți face altul neuitând să treci o vârstă de cel puțin 18 ani.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa păţeşti când treci vârsta sub 18 ani sad
Metodele amintite de @andreyutza_7220 sunt corecte!

Toate cele bune.

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Poate Trebuie sa bagi card sau sa ai peste 18 ani