| anonim_4396 a întrebat:

Sall! am un Orange pasadena (Alcatel one touch 918 dar nu prea mai este la cat l-au personalizat Orange)
si se misca destul de greu, in 3-4 secunde intra in contacte
asta e singura problema, si as vrea ca telefonul sa fie in stare naturala fara Orange, dar se poate si cu androidul personalizat de Orange doar sa se miste mai bine! ori dati-mi o mana de ajutor sa reinstalez un alt android sau chiar asta, ori ziceti-mi cum sa sterg programe si ecranul; de blocare Orange, sau un program care sterge aplicatiile care vreau eu
deci pe scurt : imi doresc sa se miste mai bine
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ĉøďяüт a răspuns:

Ok practic nu am inteles nimic dar daca vrei sa mearga bine trebuie sa nu ai acea porcarie GO LAUNCHER sau ceva de genu` pentru ca e un fel de virus ce monotorizeaza apeluri si absolut orice ai face tu pe net sau nu stiu iar dac nu il ai nu e problema de la android doamnee.laughing e ca ai multe app asa ca mai bine dai un refresh sau nu stiu care sa stearga tot din tel asa el va fi nou happy funda?
daca e altceva intreaba`ma ma pricep putin cu astea.happy