| ady960 a întrebat:

Sall am un Samsung galaxy ace 5830 si nu imi tine incarcat numai o jumate de zi ce sa fac si daca il incarc complet si il inchid de ex seara si il decshid dimineata imi arata ca e descarcat si inchis tot se descarca ce sa fac va multumesc

3 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

Si eu am patit exact la fel tot cu acelasi model de Samsung Galaxy Ace. Solutia? E stricat si trebuie sa il duci de unde l-ai cumparat sa il repare, asta daca inca mai ai garantie pe el.Mie mi l-au trimis in Bucuresti si a venit dupa o luna si functiona normal. Dupa inca un an am intampinat aceleasi probleme si iar l-au trimis in service.Alta solutie nu aiwinking

| ady960 explică (pentru Ioana22B):

Pai de la firma pe care l.am cumparat numai exista am sunat pe toate numerele de pe foaia cu garantie dar toate is inchise

| Ioana22B a răspuns (pentru ady960):

Eu l-am luat de la o fima serioasa, Emag...alceva nu stiu cum sa te ajut. Dul la reparat si plateste happy