SAll. am un Samsung galaxy mini 2 pe care am bagat un android 4.2.2 de la CyanogenMod, singura problema este ca atuci cand ii opresc ecranul (apas Pawer) cand il deschid mi se vede alb si trebuie sa il redeschid ca sa mearga...

Stiti voi o comanda sau ceva care sa ma ajute sa pot sa il fac sa nu imi mai apara asta ceva

3 răspunsuri:
| DropZone a răspuns:

Nu iti mai baga CyanogenMod, instaleaza-i androidul din stock...pentru ca dupa un tipm cu CyanogenMod o sa iti mearga si telefonul inreluare.n-o sa te mai poti juca nimic pe el

Daca poti sa imi dai un link, ceva ca sa pot sa il descarc sau un video cu pasi pe care trebuie sa ii fac.

| Yonutz_Ionut_1998 a răspuns:

Dai reset din fraprica