| anonim_4396 a întrebat:

Sall
am un Samsung galaxy spica si nu imi deschide videoclipurile. adica poate sa le filmeze dar nu le mai descchide.
de unde e problema si ce as putea sa ii fac?

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Depinde in ce format ti le salveaza. Samsung-urile pot da play la aproape toate felurile de.mp4, dar nu toate. Iti recomand sa convertesti video-urile, dupa le pui in telefon, si incerci sa le dai play. Ai mai jos un program prin care poti face asta.

http://www.techisky.com/applications/anymp4/am-video-converter-92146.exe

In linkul de mai jos au un tutorial despre cum poti face asta. Sub "Step 4: Load MP4 files to Samsung Galaxy Video Converter".

http://www.techisky.com/......e-ace.html

| Claudes a răspuns:

Daca ai garantie ai putea merge de unde l-ai cumparat si ti-l vor repara. Daca nu ai garantie mergi la un service GSM si te vor ajuta ei. O seara/noapte placuta sa ai!

| Krixxus a răspuns (pentru Claudes):

Ok mersi
noapte buna

| Claudes a răspuns (pentru Krixxus):

Cu placerehappy

| KingTheKing a răspuns:

Inainte sa te duci la un GSM... ii poti da un reset! si vezi cum se comporta!winking