| Думитреску_Джордж_1994 a întrebat:

Sall. Am un tel Nokil a lumia 635 si am instalat ultima actualizare win 10 si a mers iar dupa ce l-am repornit ramane in boot screen si nu se intampla nimic. Am scos bateria nimic. Ajutor rapid.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Daca nu poti sa intrii in meniu, foloseste ordirea urmatoare:
1. Volume up
2. Volume down
3. Power
4. Volume down
Telefonul va fi ca din fabrica. Se va sterge absolut totul de pe el(inclusiv numerele de telefon, afara daca le-ai salvat pe net in contul Microsoft).