| Alex_Baciu_1990 a întrebat:

Sall, am un telefon Allview si imi merg unele jocuri in reluare...(subway surfers, temple run etc ), ce trebuie sa fac? Eu m-am gandit sa imi maresc androidul, dar cum?
Pls help!
Funda :X

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Nu se poate ce vrei tu.

Singura solutie este sa dezinstalezi / inchizi toate prostiile care merg in background, facebook / messenger, you get the point. Eventual ii faci root si incerci cu diverse programele de boost. Sunt unele, nu garantez ca sunt bune sau ca merg, care vor aloca memorie ram din partitia external SD.

Succes, vezi ce se intampla. Nu poti avea pretentii de la un romanism cumparat din china si etichetat in Romania.

3 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

1Cumpara o tigaie dry cooker 2Dao de telefon si gata! vei darama muntii!

| buddha21 a răspuns:

Un prieten are telefonul ala si avea problema asta
tot ce a facut a fost sa inchida aplicatiile care inca rulau in background