| oneversace a întrebat:

Sall am un telefon Samsung galaxy 2 i9100 si are o mica problema cand al pornesc imi arata display-ul si dupa face ca o instalatie de craciun oare ma puteti ajuta cu acest defect dau funda la cel care ma ajuta sa al rezolv

5 răspunsuri:
| mobile a răspuns:

Salut,
S-ar putea sa fie de soft ceva, intra pe gsmforum.ro si intreaba un specialist acolo, sau mergi intr-un service gsm.
Salut.

| mobile a răspuns:

Salut,
Ai rezolvat cu telefonul? Exista posibilitatea sa fie de la display i9100, daca asta este cazul poti comanda display de aici http://www.magazingsm.ro/......-rama-6899
Salut.

| oneversace explică (pentru mobile):

Multumesc dar l-am aruncat la tomberon

| ionutz9725 a răspuns:

Pai poate ca ai cumparat un brad in loc de telefon...

| oneversace explică (pentru ionutz9725):

Buna asta chiar nu stie nimeni ce poate sa aiba?